| butt3rfly16 a întrebat:

In ultima sapramana il tot visez pe un bun prieten de care sunt apropiata si imi este drag.Ne stim de 5 ani de zile si el are o relatie de 3 ani.In vise suntem apropiati dar doar atat nu ne sarutam sau altceva si eu ma simt in siguranta alaturi de el (in vise).De 2 zile nu il mai visasem pentru ca deja mi se parea ciudat sa il visez non.stop sad In dimineata aceasta am avut cel mai frumos vis, tot cu el, tot in aceleasi circumstante, dar m.am trezit bine dispusa si cu zambetul pe buze. Ceea ce mi.a dat o stare interioara foarte buna.Nu stiu ce ar putea insemna aceste vise si de ce sunt asa dese in ultima petioada, dar raman mereu cu o "amintire" placuta in ziua respectiva. In aceasta dimineata, cand m.am trezit aveam un mesaj de la un fost prieten de acum 3 ani care imi spunea ca m.a visat si ca ii este dor de mine.A fost o chestie foarte ciudata si nu am stat sa analizez situatia pentru ca oricum nu pot sa-mi dau seama ce semnificatie ar putea avea.Voi ce parere aveti de visele mele si de coincidenta mesajului? Multumesc anticipat.O zi frumoasa. Fundita happy

Răspuns Câştigător
| Green66 a răspuns:

Visezi ceea ce îți dorești să se întâmple în realitate...

0 răspunsuri: