| ioanatomi a întrebat:

In urma cu 2 saptamani mi-am inceput viata sexuala cu prietenul meu.El este mai mare ca si mine cu 7 ani, lucreaza ca si medic rezident, eu inca sunt eleva.Ne-a facut cunostiinta un verisor si chiar de intelegem si ne iubim.El a fost foarte atent cu mine,am avut parte de un preludiu lung insa cand a fost actul propriu zis m-a durut teribil.El s-a oprit de cateva ori si vazand ca ma doare a zis ca daca vreau continuam altadata insa nimic nu m-a facut sa renut. Acum voiam sa va intreb ca, chiar ii normal sa te doara asa tare mi-a dat si lacrimile, insa simteam ca il iubesc enorm si nu am renuntat? Mi-a curs si sange destul, iar dupa actul sexual 3 zile simteam inca dureri si parca putin urturime. Oare data viitoare ma va durea la fel?

Răspuns Câştigător
| Melonnn a răspuns:

Bunaaa.
depinde de fiecare persoana in parte.
a doua, e posibil sa doara dar mai putin, mult mai putin, a treia aproape deloc iar dupa cu siguranta nu vei mai simti nici-o durere.
e firesc, toate femeile am trecut prin asta. mie mi s-a intamplat la fel. nu puteam suporta durerea si nici nu voiam sa continui. Asa ca stai linistita.
succes!

4 răspunsuri:
| UzOm a răspuns:

Nu o să te doară stai calm.

| TheImpaler a răspuns:

Durerea depinde de la femeie la femeie, si mai depinde si de cat de priceput e el.
e normal sa mai simti discomfort dupa 3 zile. ideal este sa faci pauza 2 saptamani sa se vindece zona. a doua oara nu te mai doare.

| Beautifulbutcold a răspuns:

Depinde de la persoana la persoana. Nu ai de ce sa-ti faci griji, stai linistita. E posibil sa te mai doara putin la inceput si data viitoare, dar apoi va fi oke.

| LuizaLiza98 a răspuns:

E normal să doara.dar depinde si de corp, pe unele le dor mai putin pe altele mai mult la fel si cu sangerarea unele pot avea sangerari altele delocwinking data viitoare incearca sa folositi un iubrifiant (durerea poate fi asa de mare si daca nu esti uda/excitata destul )data viitoare incearca sa stai cat mai relaxata! Mult noroc! :*