| MaDroghezCuFericire a întrebat:

Buna(:*)
intre cine sa aleg?
intre un baiat pe care il plac foarte mult:are ochii albastrii ca cerul si are parul saten spre blond si este mic de inaltime dar nu prea vb cu el
si celalalt sunt inebunita dupa el are si el achii albastri ca cerul si este brunet are pielea un pic mai inchisa la culoare si este inalt si vb foarte mult cu el in pauze
Problema este ca amandoi sunt prieteni buni si nu stiu intre cine sa ale
adica imi place de amandoi voi pe cine ziceti sa aleg dati-mi un sfat
funda pentru cel mai ajutator sfat :*:*sunt confuza

3 răspunsuri:
| ღClauuღ a răspuns:

Pai eu zic sa il alegi pe cel brunet, nu neaparat ca dupa descriere mi se pare mai frumosbatting eyelashes dar pentru ca vorbesti mai mult si mai deschis cu elhappy.

| GuBeeBăăi a răspuns:

Ce-ti spune inima? Sa nu te joci cu amandoi! Sa fii sincera!

| shotocan123 a răspuns:

De acum cand scrii vb in rom si ar trebui sa nu alegi frumusetea sa alegi pe cineva care sa te ajute oricand ai nevoie de el ( al doilea)