| uuSexi a întrebat:

Intrebare pentru baieti!? big grin

De ce v.ati bate joc de o fata pe care o placeati inainte dar sentimentul nu era reciproc, iar dupa ce fata s.a indragostit v.ati razbunat?
Si cum m.as putea razbuna si eu? nu vreau gen,, Razbunarea e arma prostului,,.

FunDa

7 răspunsuri:
| uuSexi explică:

Sunt Fataa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti baiat si ti-ai batut joc de o fata iar acum vrei sa te razbuni, pe cine omule, fi mai explicit ca nu inteleg nimic

| LittleEvil666 a răspuns:

Scuza-ma ca ma iau de tine dar sincer daca tu vezi ca fata pur si simplu nu tine la tine de ce stai cu ea?
Nu ea si-a batut joc de tine ci pur si simplu tu ai lasat-o sa isi bata joc asa ca vezi ca se cam schimba foaia.
Nimeni nu isi poate bate joc de cineva daca acesta nu ai perminte tu i-ai permis ea te-a prins ca esti slab si ca o lasi si te-a jucat cum a vrut ea.
Pentru ce sa te razbuni? Sa arati ca esti cine? Vreun zmardoi sau ce? Mie mi se pare ca astia care se razbuna pe fete chiar nu au minte chiar daca o merita gandeste-te putin si tu.
Auzi sa te razbuni numai asta stiti sa face-ti rau si va omorati intre voi in bataie ca de suntem zmardoi domne.
Vai si mama ei de generate de nebunii viitori criminali in serie scriu pe unii.

| Florin_Serboiu_1998 a răspuns:

Mai deci iti bati joc de ea ca sa nu se prinda ca o placi dar... de obicei daca ea nusi bate joc de tine nu te place laughing)) daca da in tine si te face bou te placehee hee))) laughing)rolling on the floor)
gatantez pentru ca eu cu iubita mea ma bateam in fiecare zi laughing) acum sunt cu ea de 1 an laughing)

| loverboy2101 a răspuns:

Eu unul nu m-as razbuna pe persoana pe care o plac de mult si ea ma place de curand.Mie imi place sa techinez persoana p care o plac.Razbunarea propriu zisa nu prea e un termen bun.

| PWlNicuNick a răspuns:

Pai decat sa stai ca prostu si sa plangi dupa ea mai bine iti gasesti alta persoana care sa te iubeascahappy si de cele mai multe ori baietii au dendinta sa isi bata joc de fata pe care au placut-ohappy

| lolita93 a răspuns:

Hmmmm intrebarea asta e bine punctata! Asa mi s-a intamplat si mie timp de o luna m a cautat un baiat, ma suna zilnic, eu nu vroiam nimic de la el, plus ca eram si amici vechi! Dupa un timp ne am intalnit doar noi 2 am vb multe si ne am sarutat, de atunci seara, a urmat o saptamana la rand sa ne vedem in fiecare seara.Totul a fost frumos, si eu incepusem sa il sun si chiar i am spus ca daca nu vrea ceva serios cu mine sa imi dee pace pentru ca nu vreau sa isi bata joc de mine.Totul a fo ok a zis ca vrea ceva serios. Urmatoarea sapt nu mai m-a cautat decat foarte rar si chiar la el nu ma asteptasem.Deci nu stiu ce e in mintea lor, de multe ori stau si imi pun aceasta intrebare, dupa ce ca ei te cauta ca disperati si te streseaza cu telefoane tot ei sunt aia flatati.Tu sa te razbuni? Nu are rost crede ma, IDIFERENTA doare mai tare crede ma.O sa te caute el dar atunci sa nu ii mai raspunzi!