| Andreea_1267 a întrebat:

intrebarea mea este : un baiat care foloseste prezervatif atunci cand intretine relatii sexuale cu o fata se poate dezvirgina? Sau numai cand o face fara prezervatif?

Răspuns Câştigător
| Irinna a răspuns:

Se poate dezvirgina si daca foloseste si daca nu.
Diferenta este ca daca nu foloseste prezervativ s-ar putea sa se trezeasca, persoanele in cauza, cu un bebe.

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Primul contact sexual te dezvirgineaza intotdeauna, fie ca esti fata fie ca esti barbat, fie ca folosesti sau nu prezervativ.

| mgtow a răspuns:

El se dezvirgineaza si cu prezervativ.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Prezervatif? rolling on the floor

| fgch a răspuns:

Pai nu prea."Dezvirginarea" inseamna iesirea capulu penisului din preput. Daca face sex cu prezervativ, preputul nu prea are cum sa se retraga deoarece prezervativul e lubrifiat si aluneca usor, deci capul penisului nu poate iesi. tongue.Acum nu stiu exact, pentru ca eu sunt circumcis de cand ma stiu laughing.Dar, in principiu, ceea ce am zis e corectwinking.

| Xpert a răspuns:

laughing prezervativul impiedica sperma sa intre in vagin! dezvirginarea se relizeaza si cu si fara!
bafta!

| dnbkid a răspuns:

La baietii nu stiu. la fete da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Off.cati ani? citeste o carte...ca e mai bine!