| babydol a întrebat:

intrebarea se adreseaza fetelor:ati facut sex oral partenerului? daca da cat de repede ati terminat? si ce ponturi folositi ca sa'l duceti in extaz? eu una am facut si sunt momente cand termina repede si momente cand dureaza mai mult si ma enervez cand nu pot sa termin de fiecare data repede.vi s a intamplat si voua?

7 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, nu practic sex oral, dar ce pot sa iti spun e ca el poate vrea sa dureze mult ca sa lungeasca placerea, e baiat si normal ca ii place sa ii se faca sex oral si cum se simte bine, vrea cat mai mult.
Poti sa il intrebi pe el cum i-ar place, si sigur te va indruma cum trebuie ca sa se simta bine si sa te simti si tu ok.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Ejacularea - survenind dupa un numar de minute - este un act reflex, suma a unor conditii ca: grad de excitatie, intensitate, placere resimtita, experienta, relaxare sau stress, afectiune si apreciere fata de partenera, interes, etc.

Deci nu te mai grabi altadata sa il termini fortat! - ii faci numai rau! organismul va reactiona el atunci cand sunt indeplinite cele necesare!

Mare grija!, ca ignoranta si graba, + "performanta" pot avea efecte dezastruoase in timp!

| Miauti a răspuns:

De ce nu faceti un 69!

| zizibela a răspuns:

Poate si el ii face ei sex oral! sincer nu e ceva atat de scarbos daca o faci cu o persoana pe care o cunosti, stii ca e igienica si ai inceredere, ca dupa ce nu va mai intelege-ti totul trebuie sa ramana intre voi ca un secret intim! desii e cam greu sa dai de astfel de persoane! eu una cred ca cei care zic ca sexul oral e scarbos zic asta pentru ca nu au incercat si nu li s-a facut sex oral! si cel normal e la fel de scarbos, daca stai sa te gandesti ca el isi baga **** in tine, si acolo unde o baga e tot ceva din tine si trebuie sa fie la fel de curat chiar daca folositi prezervativhappy

Si el incearca sa dureze cat mai mult pentru ca e ceva placut, insa uneori e atat de excitat incat nu poate!happy si un pont ar fi sa megi la baie si pe o mana te speli cu apa rece si pe cealalta cu apa calda, apoi maseaza-i... si obtii o senzatie smugsmugsmug destul de placutahappy

| danielagoldica a răspuns:

Auzi ma! Tu esti aia inhibata atunci cand faci sex? Vad ca esti profesoara nu alta! Trebuie sa inveti de la altii!? Cred ca deja le stii pe toate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Mady, tu nu ai auzit de semne gramaticale? (.,!)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti tampita ai tarana in cap cati ani ai fetito nai primit o educatie? sau mami a ta e si ea la fel continuati scoala.astea care tiau raspuns sunt si ele nebune la cap dar tu du-te la medic copchilo

.