| Cerasela001 a întrebat:

Buna!

Iubesc un baiat enorm de mult, si nu stiu cum sa-i atrag atentia, sa-l cuceresc. va rog ajutati-ma.

dau funditalove struck!

Răspuns Câştigător
| Diaa_8436 a răspuns:

Vrei sa.l cuceresti [ nu incerca sa te schimbi sa fii cine nu esti ca adev doar pentru`al cucerii] fii draguta si simpla ce de obicei tongue.Si nu fii timida cere`i id de messenger si incearca sa intri in vb ca el explica-i ca.l placi happy si poate poate... sau daca nu intra si uh in anturajul lui happy si vb ca el nu sta degeaba!

pa:X

4 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

Pai, nu stiu
sa incepem cu inceputul, care ar fi :
contactul vizual sa fie mai des si la distanta mik, adica intr-un fel sa va cunoaste-ti, daca nu exista lkegatura asta, sa pui fundul la treaba sa faci in asa fel incat sa te impiedici bine de el!
2 sa presupunem ca ar exista legatura asta intre voi, zacumbeshte`i, priveshtel vesel si incearca sa ai tupeu! URGENT
3 Daca arati bine smug eu presupun ca arati OK, incearca sa il provoci smug (provocarea consta in provocarea cu trupul si provocarea verbala ) intelegi tu. adica forma corpului sa fie un pic accentuata smug si vizibila, si incearca sa il provoci verbal, gandeshte`te de ce ne place sa ne uitam la meciuri si sa scuipam semintze in loc sa ne uitam la telenovele!
4 Incearca sa nu fi timida, naiva si sa ai un pic de tupeu, aaa si incearca sa nu fi exagerata "disperata" etc fi relaxata nepasatoare si sa fie pe moment! De ex: Sarutal simplu : Il privestiin oki si il sarutzi, si dupa nu stiu rosteshte-i cuvinte frumoase (nu de dragoste : te iubesc sau bla-bla-bla" )zii hmm : ca pur si simplu asa ti-a venit tie, si apoi il lasi! sau ceva haios fal sa rada, si arata-i ca nu te lasi asa usor si ca estigreu de "agatat" tongue
Sa nu faci prostia sa ii ceri tu sa fie cu tine, lasa sa decurga tootul de la sine!
Succes rasfatatoo big hug
Succes

| Kassandra_9578 a răspuns:

POI... incearca sa practici unul din sporturile lui sau zambeste-i adeseori, ii mai faci cu ochiul in timpul orelor sau cu mana, mai vorbesti cu el... si cand te simti pregatita ii spui, daca nu te place treaba lui nu o sa mai aiba o astfel de ocazie! Nu uita ca daca nu-i place la unu de tine mai sunt inca 5 dupa colt care te asteapta! Sper sa-ti fiu de ajutor!

| FunKesha a răspuns:

Buna!
Sincer m-am cam saturat de intrebarile:"Cum sa cuceresc?"
Si eu plac multi baieti unul singur e pe locul intai si am auzit de la mai multe fete ca sau uitat pe lista lor de fete si eram si eu acolo nu stiu daca o sa le cred dar nu exista pasiune atat timp cat el nu stie ca il placi! Pune un baiat sa il intrebe si daca nu vrea mituieste-l cu ceva,incearca sa fi mai smechera si oricum daca el e deja indragostit de tine trebuie sa faci sa il inebunesti, sa fi mai atractiva si sa il intrebi cce fel de fete ii plac atunci ii vei da de inteles ca il placi si va fi mai usor sa te transformi in fata perfecta pentru el!

Fundita, pls?

| Special7 a răspuns:

Mai multe detalii? Uite sincer sfatul meu e sa-i dai de inteles, la momentul care il crezi tu cel mai potrivit, ca il placi.Decat sa te amagesti 3 luni cu el si la un momentdat sa moara pasiuea mai bine faci u primul pas. Daca te va lua in ras inseamna ca n`ai ce cauta la el pentru ca e un nesimtit, dar de obicei cand o fata abordeaza prima eu zic ca iese.Sunt si unii baieti cu sentimente mai profunde care nu pot pur si simplu sa faca primul pas.winking

Oricum multa bafta=)