| georgiana2100 a întrebat:

Iubitul meu azi a plecat in excursie 6 zile, cum fac sa nu ma mai gandesc asa mult la el? Dau funda. Déjà imi este dor de el

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sărut mîna Georgiana! Te cred că i ti este dor de el, de ce nu ai mers si tu cu el? A plecat in interes de serviciu? Sau cu prietenii,? Ca să nu te m ai gindesti asa de tare la el, ceea ce este imposibil, trebuie sa ai mereu ceva de facut, o activitate care sa i ti aduca satisfactie si plăcere, si atunci timpul trece si nu te m ai gindesti mereu ca esti singură, esti la scoală? S au la serviciu? Daca esti la scoală sunt sigur ca ai multe teme de pregătit, sau daca esti la serviciu de asemenea ai mult de lucru, indiferent ca lucrezi la birou sau ai muncă de teren, nu stiu ce virstă ai, si de aceea nu pot stii exact ce activitate desfăsori tu zi de zi, sau i ti poti ajuta mama la treburile caznice, spălat călcat, facut mincare, sau cumpărături, depinde mama ta ce are nevoie in fiecare zi. Sanatate multă, ce virstă ai, si de unde esti? Dar prietenul?

10 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

Phone sex.
Îl suni seara când eşti în pat, el la fel, tu singură, şi începeţi să vă povestiţi durerile şi fanteziile. E şi foarte excitatnt.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Rusine sa i ti fie, de ce vorbesti in halul ăsta?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Multumesc sărut mînuțele pentru fundă, multă sanatate, sa fii fericită si iubită.

| neutrino a răspuns:

Apeleaza la prietenii iubitului tau.

| LoveSleep a răspuns:

Du-te și tu.

| Doub a răspuns:

Te uiti la Garfield.

| Goete a răspuns:

Citeste o carte

| Hitback a răspuns:

Te rogi la Dumnezeu sa il aduca inapoi sanatos.

| Dendoris a răspuns:

Mancare.

| georgiana2100 explică:

CristiBucuresti: Am 15 ani sunt éleva si locuiesc in Belgia iubitul meu a plecat cu scoala si eu nu am avut voie sa mèrg cu el pentru ça eu sunt in alta clasa. Iti multumesc pentru raspunsul tau ☺