| sunset a întrebat:

Buna!
Iubitul meu imi spune ca sunt prea copilaroasa(eu am 17 ani, el 18), dar eu ma consider destul de matura.
Ce as putea face sa nu ma mai considere asa imatura, si cum ziceti sa ma comport cu el?

Răspuns Câştigător
| fello18 a răspuns:

Sfatul meu este sa te comporti asa cum iti place tie, cum vrei tu si cum te simti in largul tau, daca el te iubeste, te va iubii asa cum esti tongue, se adapteaza. unu din voi trebuie sa creeze atmosfera. daca nu el atunci tu tongue

4 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Pai trebuie sa te accepte asa cum esti. pentru ca daca o sa fi mai matura plictistoare o sai fie dor de cum erai inainte

| anaservic a răspuns:

Fii tu! daca el nu te accepta si nu te apreciaza pentru cine esti, nu te merita. dai papucii.

| eye a răspuns:

Isi scuza comportamentul lui prin invinuirea ta laughing