| Popey a întrebat:

La o aniversare un baiat bea.(P) m`a sarutat! problema e ca mi`e nu`mi place deloc de acel baiat! Cum pot sa-i spun?

Răspuns Câştigător
| andra_3498 a răspuns:

Oo Doamne daca nu-l placi cel mai bine e sa-i spui. sa nu cumva sa-l faci sa isi faca sperante cu tineoh go on...Cel mai bine i spui pe mess sau undeva ca intre voi nu poate fi nimic:*

5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Păi ori foloseşti prezentul, ori perfectul compus!
Nu-i permiţi să se apropie de tine, pur şi simplu.

Baftă!

| Blondamea a răspuns:

Pai simplu ca nu'il placi si sa te lase in pace

| nonytzu a răspuns:

Du-te la el sh spune'i ca nu'ti plac betivii laughing

| MariaN_3122 a răspuns:

Hmm.de ce nu incerci totusi? voi fetele va credeti asa speciale.vai ce urat e ala si ce gogoman alalalt... uitati-va si la voi. NU o spun cu nume de rau...

| SirOvY a răspuns:

Fraiere...puti!laughing))