| Airam99 a întrebat:

La scoala am intalnit un baiat...Este super dragut. L-am intrebat daca vrea sa fie cu mine si a spus ca se mai gandeste.Umatoarea zi a spus ca are prietena.Lunea a inceput a ma strigawhistlingiubita","puisor","scumpa". Ce pot sa cred din acestea?::S

Răspuns Câştigător
| Anet a răspuns:

Pai sunt 2 variante:ori te place si el si a bagat-o pe aia cu am prietena fiindca ii era rusine sa iti zica ca vrea sa fie cu tine, ori faptul ca i-ai spus ca il placi il amuza oarecum si s-a hotarat sa faca misto de tine spunandu-ti in gluma aceste alinturi, oricum ar fi bine sa il intrebi pe el lucrurile astea si sa clarificati problema tongue

5 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Că este ori mai copil decât tine sau este mult prea versat! Era un titlu de film, aleargă după mine, că vreau să te prind sau ceva asemănător. Nu am văzut filmul, dar am reținut ideea titlului.

| Picasso a răspuns:

Hmm ca l-ai strikt si ca acum profita de situatie, el stiind ca tu il placi! din cate stiu eu nu prea e bine ca fata sa intrebe "vrei sa fi cu mine?" laughing
mai fi si tu mai hmm nu stiu mai dificila, adica nu stiu sa nu te agiti pentru un baiat! o sa faca cam ce vrea el din tine, stiind ca tu il placi, incearca sa te lasi greu, intaratal bine cand ai ocazia si succes!

| VadTot a răspuns:

Ca data Viitoare te va avea la pat si atita tot>Scuza ma ca sunt atit de dur cu tine dar asta i realitatea si ai sa vezi.Inca odata mii de scuze.

| poliku a răspuns:

Ca ai facut e greseala fetelor si aceea de a il intreba direct daca ii place de tine si el clar ti-a spus ca nu din prima. Daca o luai mai pe ocolite accepta.
Asa ca dupa cum se stie ca baieti sunt mai curajosi a avut curajul sa se razgandeasca si sa iti spuna. Felicitari cred ca aveti multe de vorbit.

| nicaruaga a răspuns:

Ca esti in clasa a 7 a si sunteti foarte imaturi? cel putin cam asta cred eu din acesteawinking