| anonim_4396 a întrebat:

Bună la toți!
Prietena mea nu prea vrea să vină la mine, mereu trag de ea să vină pe la mine!
Îmi poate spune și mie cineva cum o pot aduce la mine?
Vreau să văd un film cu ea să o țin in brațe, dar mă evită mereu imi spune că are treabă că e ocupată că bla bla bla, povești de genul '!
Oare nu mă mai iubește?
Oare am inceput să o plictisesc?
Cum pot să o fac să vină la mine iar, să stăm unul in brațele celuilalt să ne pupăm sa ne uităm la un film!
Cel mai bun răspuns primește fundă + vot + și ce mai vreți voi!

24 răspunsuri:
| Morenna10 a răspuns:

Probabil ca nu te mai vrea, sau se teme sa ramana singura cu tine

| aliceinchains a răspuns:

Asta pentru că ea are impresia că tu vrei să faci sex cu ea, că filmul sau orice altceva e numai un pretext, nu altceva. Dacă nu vrei asta de fapt, spune-i deschis că vrei numai să stați împreună.

| CodeLights a răspuns (pentru aliceinchains):

Cine a pomenit de sex?
Te rog să mai recitești intrebarea mea!
Hai că e simplu laughing
Tipa nici măcar nu vrea să se vadă cu mine, de sex nici nu se mai pune problema, căci pănă a ajunge să faci sex cu o tipă, este necesar să te și vezi cu ea!

| Fatamuntilor a răspuns (pentru aliceinchains):

Te-a blocat, asa-i?

| aliceinchains a răspuns (pentru CodeLights):

Aolo, greu înțelegi. Nu ai pomenit tu de sex, dar poate că ea la asta s-a gândit dacă o inviți la tine acasă, pentru că mulți fac chestia asta tocmai având în cap asta! Deși poate tu nu te gândești la asta, ea crede că tu te-ai gândi.
Poate e și mai timidă, și nu vrea să facă asta. Sau poate pur și simplu nu te suportă. happy

| neutrino a răspuns:

Ea ar veni, dar nu sa vada un film pe care ar putea sa-l vada si acasa, singura. Spune-i motivul real si atunci va veni!

| CodeLights a răspuns (pentru neutrino):

Ce motiv real să-i spun? Cum adica să-i spun motivul real?

| CodeLights a răspuns (pentru neutrino):

Care este motivul real?
Vezi ce ușor iți dau block acuma laughing
Dacă vorbești aiurea și tămpenii, pac te blochez! laughing

| Emilian65 a răspuns:

Probabil ca ai suparat-o vreodata cand a venit pe la tine.

| CodeLights a răspuns (pentru Emilian65):

Da, uite la asta chiar nu m-am găndit.
Trebuie să stau să imi analizez mai bine orele petrecute alături de ea, dar din căte imi amintesc nu cred că am facut greșeli vis a vis de ea!
Probabil că și-o fi pierdut interesul față de mine!

| Fatamuntilor a răspuns:

Esti tu sigur ca doar pentru film vrei sa vina la tine?
Vezi tu,fata e isteata, poate gandeste altceva, anume ca ai vrea sa faceti dragoste!
NU mai insista ca ai putea sa o pierzi.
Intalniti-va in locuri publice.
Mai asteapta si tu sa treaca timpul, sa va cunoasteti mai bine, sa capete incredere in tine.

| CodeLights a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Întrebarea mea a fost de ce nu vrea să ne mai vedem!
Dorința mea era să vedem un film, să ieșim in oraș, plus multe altele!
Deci, citește cu atenție intrebarea, asta dacă nu vrei să primești block de la mine laughing

| minrest a răspuns:

Sa stii ca la categoria asta poti sa spui ''penis'', nu e nevoie sa spui ''brate''.

| CodeLights a răspuns (pentru minrest):

Așa și? altceva? laughing

| minrest a răspuns (pentru CodeLights):

Doar nu e proasta sa faca sex cu tine crezand ca vizioneaza un film. Salut si succes, dar la alte activitati, de exemplu invatat, munca, sport.

| CodeLights a răspuns (pentru minrest):

Vezi că pe siteul ăsta e bine să citești cu atenție o întrebare, asta ca să nu-ți primești block așa cum ești obișnuit! laughing
Hai că e simplu să citești o intrebare, dar e mai greu să o ințelegi! laughing
Pe site-ul ăsta, vezi că poți să incerci să-ți dai și silința să ajuți cu un răspuns, dar probabil că nu a observat ceea ce am eu așa impresia că o să-ți iei un block! laughing

| minrest a răspuns (pentru CodeLights):

Ai dreptate. Ma gandesc la violenta cu care raspunzi, la amenintarile pe care le folosesti. Chiar daca fata de ea incerci sa te stapanesti, o fire violenta si o labilitate psihica se simt. Nu as exclude ca asta sa fie motivul rezervei ei. Te salut.

| SkyPilot a răspuns:

Raspuns editat.

| CodeLights a răspuns (pentru SkyPilot):

Dacă se lasă de fiecare dată cu rugăminți pentru sex?
Cum adica că nu prea îți ințeleg ideea laughing

| CodeLights a răspuns (pentru SkyPilot):

Nu m-am rugat in viața mea de o fată să facem sex, nici măcar in întrebarea mea nu am pomenit de sex sau ceva legat de acest aspect! Nu i-am cerut nimic căci după cum îți spuneam tipa nu vrea să vină la mine! Deci pentru a ajunge să-i cer ceva, e logic și normal că trebuie să o și văd laughing Dar cine știe poate că tu așa faci de obicei și tinzi să generalizezi și să trăiești cu impresia că toată lumea cerșește sex la fete și cereri! laughing
Dar cine știe poate că tu așa faci, te rogi de fete să faceți sex și pană la urmă experiența ta de viață contează laughing Deși, în intrebarea mea nici n-am pomenit ceva legat de sex, căci tipa nici măcar nu vrea să ne vedem, dară mite să mai facem și sex, dar aici e chestie de logică și de cum sari răndurile cănd le citești laughing
Dacă o fată te iubește cu adevărat, trece și peste probleme legate de părinți!
Iar de cadouri și șampanie și trandafiri și ciocolată, cred că este cea mai mare prostie care o poate face un flăcău indrăgostit, să te duci la o fată să o impresionezi cu cadouri sau să o cucerești cu cadouri crezănd că o să-ti cadă in brațe direct. ( îți spun așa ca să ști și tu pentru tine )
Ok, pe viitor incearcă să citești cu atenție o întrebare!

| ywar a răspuns:

Pai prietene daca vrei film, la cinema, la mall ca acolo se duce tot ghiorlanu'. Tu vrei sa te joci cu putulicaaaaa, hai mai vrei sa-i arati ce bun esti. Recunoaste! Miau! happy

| CodeLights a răspuns (pentru ywar):

Nu suntem prieteni!
Nimeni nu cred că vrea să fie prieten cu tine!
Fă-ți și tu o viață, nu ți-o mai pierde pe internet dănd răspunsuri aiurea!
Dacă vrei să mă impresionezi cu ceva, incearcă să muncești mai mult, poate am să te tratez serios și pe tine vreodată, cine știe! laughing

| Eduard619 a răspuns:

E mai mult decat evident ca dupa filmul respectiv si tinerea in brate o sa mergeti mai departe si poate ea nu este pregatita pentru acest pas incearca sa mai astepti putin...si asta nu e un semn ca nu te iubeste poate este doar un gest de teama.

| CodeLights a răspuns:

Da, altceva?
Vezi poate ai treabă și te rețin!
Crezi că toată lumea e ca tine cu muci in nas?
Oricum, ți-ai făcut o derscrie frumoasă! laughing
Hai baftă și pe viitor incearcă să muncești mai mult dacă vrei să-mi căștigi atenția!
Dar pană in acest moment ți-ai cam pierdut acest drept!
Învață să dai un răspuns de om cu foarte multă școală așa cum te și lauzi că ai!
winking