| morena_7638 a întrebat:

Buna lumehappy Cum pot face superstar la stardoll? Si mai am o intrebare:Cum pot libera camerele din casa? (SCZ CATEG.) funditawinking

Răspuns Câştigător
| FashionCellia a răspuns:

Salut,in primul rand vreau sa-ti spun ca trebuie sa platesti ca sa te faci superstar. Daca vrei sa te faci superstar trebuoe sa faci :
1.Te duci la my page
2.Trebuie sa ai 2 chestii galbene( o punguta si un cadou) si dai pe una din acelea si trebuie sa-ti apara o mini fereastra, ei bine acolo va scrie mare upgrade, si dupa aia trebuie sa completezi cateva chestii.Succes.
Ca sa eliberezi camerele din casa trebuie sa faci :
1.Te duci la my page.
2.Si in dreapta trebuie sa ai ceva,unde iti arata casa, acolo tu trebuie sa dai pe storage,si acolo pui tot, viziteaza-ma, ma cheama CelliDesigner. Funda?

3 răspunsuri:
| simonica57 a răspuns:

Pai si eu am fost star stiu ce trebuie sa faci ca sa poti deveni star si ca poti avea mai multe camere trebuie sa platesti 2 euro
funda ca este 100 la 100 adevarat

| Bojthe a răspuns:

Superstar te faci platind prin telefon

| antoniaaa a răspuns:

Buna.nu este adevarat, poti sa te faci superstar printr-un cod. contacteaza-ma la id-ul antoooo99 ( 4 de o ) de la oaie