| Millis a întrebat:

m-ai pun odata intrebarea dar mai clara, am fost prieteni buni eu si baiatul de care imi place desigur stia ca-mi place de el, dar acum mi-a spus ca nu m-ai vrea sa fim prieteni, si nu i-am facut nimic, nu i-am zis nimic urat, oare de ce nu mai vrea sa fim prieteni, a si nu de mult i-am zis ca vreau sa fim doar prieteni, prieteni buni. Dar nu cred ca de asta, va rog din inima ajutati-ma nu mai pot crying, il iubesc atat de mult... P. S : vb ff urat cu mine pe mess cand mi-a zis.

Răspuns Câştigător
| youangeldevil a răspuns:

Probabil ca el nu vrea sa te mai lase sa iti faci iluzi cu el, pentru ca stie ca va fi ceva imposibil, probabil ca el iubeste pe altcineva si nu vrea sa te dezamageasca si pe tine... dar il poti intreba de ce a ales asa, dar nu pe mess ci fata in fata...bafta. funda?