| efik a întrebat:

M-am despartit de prieten,el este ft indiferent de tot ce s-a intamplat nu vorbim deloc,am nevoie de ajutorul vostru, vreau niste cuvinte, niste statusuri ceva compuse de voi... vreau sai aratat ca sunt si eu la fel de indiferenta ca el dar din pacate il mai iubesc mult...

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Las ca pana maine ai pe altu

Răspuns utilizator avertizat
| WildDream a răspuns:

Daca pui tot felul de statusuri care ii sunt adresate nu ii arati indiferenta ci din contra ca te gandesti la el si ca-ti pasawinking

| Loreley07 a răspuns:

Tot ce trebuie sa stii este ca oricat vrei sa te prefaci ca esti indiferenta niciodata nu vei putea sa il convigi ca este asa pentru ca barbatii simt in general, ei vad ceea ce vrem noi sa ascundem cel mai bine.In concluzie intreaba-te ce rost ar avea sa creada ca esti indiferenta.Mai bine iti vezi de treaba ta asa cum isi vede si el de treaba lui pentru ca facand acest lucru mai tare se vede ca ai dai importanta.In locul tau ai dadeam ignore sa vada ca tu chiar vrei sa-l uiti.