| Demongo a întrebat:

M-am indragostit de o fata care este foarte frumoasa si populara. Multi baiet mai frumosi decat mine se uita dupa ea si incearca sa se aproprie cat mai mult de ea. Cu toate acestea, ea imi acorda destula atentie... Niste exemple : La bal vroia sa faca poze cu mine, cand am facut poza de grup a zis ca vrea sa stea langa mine iar atunci eu am luat-o in brate dar am renuuntat apoi, si am zis ca ii stric coafura, dar ea a zis ca nu conteaza ca nu este nu stiu ce coafura... In fine la scoala ma mai ia in brate si zambaste mereu cand ma vede, iar de cateva ori am prins-o uitandu-se la mine in timpul ore, brusc isi schimba directia privirii, si cu toate astea nu stiu ce sa zic daca ma place sau nu. Problema mea este faptul ca multi baieti o plac si cum am spus chiar si mai frumosi decat mine asa ca, ma simt ca si cum nu i-ar pasa de mine cand sunt altii mai frumosi care o plac. Voi ce ziceti? Spuneti-mi parerile voastre! Dau funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai poate tu ii consideri pe acei baieti mai frumosi decat tine, dar asta nu inseamna ca si ea trebuie sa ii considere tot asa.
O fata cand se indragosteste de un baiat nu inseamna ca il considera perfect, este doar mai special decat ceilalti.
Ar trebui sa o intrebi chiar pe ea.Sau daca vrei sa fii mai subtil,pune o poza pe facebook cu textul ce parere ai despre mine, sau descriema in cateva cuvinte, dedica-mi o melodie [poze de genul] si sa ii dai tag si ei.
Poate ei ii place de tine si daca mai sta mult fara sa o intrebi, se satura sa astepte si se combina cu altcineva.
Apropo [inca un sfat] : ai grija cu fetele populare pentru ca de obicei [exista si exceptii] sunt cam nesimtite sau inseala, barfesc [ar fi bine sa afli mai multe despre ea inainte sa o intrebi ]
Bafta!

8 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Te place, e foarte clar.ii place caracterul tau, nu trebuie sa fii mister sa te placa o fata.sau poate te vede perfect.

| neutrino a răspuns:

De multe ori facem greseli inexplicabile in alegerea partenerului. Asta se intampla si cu ea. Ba mai mult, iti tot da semnale ca o poti ataca si tu nici macar nu intelegi. Dumnezeu iti da, dar nu-ti baga si in traista.

| dragos9234 a răspuns:

CAtegoric te place.
Incearca sa ii spui ca si tu o placi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca te placehappy. Pentru ea, tu esti mai frumos decat ceilalti baieti.happy
Deci, nu le lasa cale libera celorlalti si incearca sa te apropii cat mai mult de ea.
Spune-i ca o placi, sau, da-i de inteles acest lucru.happy
Bafta!kiss

| Mlov3u4ever a răspuns:

Eu cred ca te place. Dar dai si tu mai multa atentie.

| HisGirl a răspuns:

Eu cred ca te place!

| Pisyreamary22 a răspuns:

Pai...
1. nu conteaza frumusetea ci sufletul.
2. Prin intermediul Facebook-ului o poti intreba daca te place. Sau daca doreste o relatie.
3. Nuu fii gelos pe alti lasa-o sa ii salute sa vorbeasca. Ca daca va fi cu tine nu e ca si in incisoare:*.
4. Fii mai sigur pe tine. asta e tot ce conteaza.
5. Poti sa ii aduci si o floare[ trandafir ] fiind o floare romantica :*.

Iti urez bafta!

| Oana04 a răspuns:

Daca te baga asa mult in seama dupa cum ai spus in exemple inseamna ca ai atras-o cu ceva.Eu zic sa nu te lasi de la iubire doar pentru ca ceilalti sunt mai frumosi. Poate pe ea nu o intereseaza asa ceva.Incearca.Propune-i ceva.Vezi cum o sa decurga. Daca face ce face cu tine cu alti baieti inseamna ca asta e genul ei daca nu sigur te place.BAFTA!