| adrianajollie a întrebat:

M-am intalnit aseara cu fostul meu prieten. Astazi m-a sunat si l-am intrebat ce a insemnat seara trecuta pentru el. Mi-a raspuns ca acelasi lucru care a insemnat si pentru mine. Asa ca l-am intrebat cam la ce se gandeste el ca inseamna pentru mine. Nu mi-a mai raspuns. A schimbat subiectul, i-am readus aminte si mi-a spus ca o sa-mi dau seama odata si odata. Ce vrea sa insemne asta? Ii pasa de mine sau nu?
Dau funda straight face promit! si vot.

4 răspunsuri:
| St3fU a răspuns:

Inseamna ca nu stie ce sa spunalaughing in sensul ca nu stie sa'si exprime sentimentele probabilbig grin

| PinkTerror a răspuns:

Dreamy a zis bine. el isi lasa o portita ca in caz ca vrei sa te intorci la el sa poata sa o faca din pozitia de ha ha te-ai intors tu la mine. de unde e el mai sunt multi alti care sunt si mai hotarati si mai directi decat cripticul tau fost.

| dreamygirl a răspuns:

Ce ar fi sa iti bagi tu mintile in cap si sa nu mai stai dupa fundu' lui... Daca ii pasa, nu il numeai "fostul" si nu stateai in incertitudinea asta...

| alexjoint a răspuns:

Paiii thinking nu stiu ce sa zic. depinde la ce crede ca te gandejti uhwinking