| tpu92 a întrebat:

ma ajutati si pe mine? Este normal sa urineze o fata dupa fiecare contact sexual?

Răspuns Câştigător
| ralusycretz a răspuns:

Da! Nu e nimic anormal. Stai linistit/a. happy

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, este normal si este chiar obligatoriu ca masura de igiena (evita infectiile urinare).

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este chiar obligatoriu pentru prevenția infecțiilor urinare!
Sănătate.
Pa, pa.

| Jozefina a răspuns:

Sigur.eu de exemplu daca ma abtin de la orgasm,ca nu vreau sa ud patul)) atunci ma duc dupa asta afara si ma urinez,, stai linistita,, e normal!

| Fizy93 a răspuns:

Nu e nici normal, nici anormal. Cert e ca nu e nimic grav!winking

| jupiterestru a răspuns:

Asta a sunat gen: E normal sa respiri tot timpu chiar si atunci cand dormi... hahahahha

| tpu92 explică:

Dar sa ai in urina ceva gen `muc`?