| pitica_2415 a întrebat:

Buna!:*:*:*ma gandeam daca puteti sa mi dati si mie niste ideei d >alint:"pentru prietenu' meu (il cheama Vlad)love struck. orice e bine venit:*:*:*mersi

Răspuns Câştigător
| MalikBitch a răspuns:

Vladon
vladonel
in scris vld big grin sper ca te-am ajutathappy

11 răspunsuri:
| alylove15 a răspuns:

Poi de la Vlad ii poti spune:Vladut, Vlady, Vladimir...adica ceva putin amuzant sa nu fie ceva foarte simplu...sau poti sa ii spui pur si simplu iubi,ubi,iubire.
Eu folosesc urmatoare alinturi:uby,bebe,baby, dracusor, raul.

| Barbiiie95 a răspuns:

Pe un amic de-al meu il cheama Vlad si mie imi place sa ii spun VLaDy/Vladynys/Vladys si chiar ii place.

| MajorAsshole a răspuns:

Căpșunel

| Chrisstine a răspuns:

Soare:X

| ionuutzuu a răspuns:

Imputiciunea mea mica laughing

| numedeutilizator a răspuns:

Poti sa ii spui DUTU happy

| Daei a răspuns:

Vladucu laughing Si pe al meu tot Vlad il cheama dar ii zic iubire blushing

| YourSweetAngel a răspuns:

Si pe iubitul meu il cheama tot Vlad dar eu ii spun iubire ursulet's puisor soare si tot felulbatting eyelashesfunda:*

| vldut a răspuns:

Pufosule,iubire,pufoshelule,pufoshicule mie asa imi spune prietena app si de obicei zice si la noi cum e dragoste

| AnDrEeA17_3865 a răspuns:

Nu ar fi mai bine daca "alintul" ar veni de la tine? Sa-i zici asa cum simti tu?

| Giuka a răspuns:

Mie mi se pare aiurea tare sa iti zica cineva cum sa-ti alintzi iubitu'... trebuie sa il alintzi cum stii u mai bine, cum iti vine tie sa-i zici atunci pe moment. gandeste`te, ai sa vezi ca stii si tu sa-l alintzi fara sa-ti zica altii cum...