| Luisa221 a întrebat:

Ma inteleg super bine cu un baiat din grupul nostru de prieteni,e cel mai bun prieten al meu. Mi-a zis ca si eu sunt una dintre cele mai bune prietene ale lui, ca l-am ajutat mereu si a zis ca ii pasa de mine. Iar el a zis ca vorbeste cu cei mai buni prieteni cu expresii gen "proasto/prostule" si mereu cand vorbeste cu alte prietene de-ale lui le trimite inimioare, le zice lucruri gen "am plecat sora mea, te pup" si mie imi zice ceva gen "pa proasto ca am plecat". Ce sa inteleg din asta? Nu imi place de el sau ceva, imi e ca un frate, doar ca ma simt nu stiu... data la o parte cand vad ca lor le zice "sora mea" si mie "proasto"...mai ales ca el e genul care are multi prieteni, baga mereu lumea in seama si cunoaste mereu persoane noi

8 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ba iti place si la nebunie inca, iar faptul ca iti zice proasta nu o zice fara rost, poate asa te considera, problema e la tine ca permiti acest lucru

| Emilian65 a răspuns:

Roaga-l sa sa foloseasca si fata de tine aceleasi cuvinte pe care le foloseste si cu celelalte fete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ești doar un bro pentru el.

| Armenianeek a răspuns:

Poate te place si incearca sa ascunda asta. Oricum nu ai de ce sa te simti data la o parte din moment ce ti-a spus ca ii pasa de tine big grin

Răspuns utilizator avertizat
| SomeRomanianGuy a răspuns:

Ceva gen "ma hommie" smug

| missme99 a răspuns:

Suna urat chiar si ca alint. Spune-i ca nu mai vrei sa iti spuna asa pentru ca simti ca nu te respecta.

| Anabelle123 a răspuns:

Stai linistita si eu am un coleg care mi-e foarte bun prieten.Nu as zice tocmai prieten, deoarece imi cam place de el si lui de mine.Eu ii zic lui "dobitoc" si el mie "vaca".Asa ne alintam noi, poate asa e si la voi, va placeti reciproc.Si eu ma bosumflam cand imi zicea "vaca" dar acum ca ii zic si eu "dobitoc" nu mai am nici o problema happy laughing