| DeDde_7705 a întrebat:

Buna! Ma numesc Andreea si am o intrebare.Imi place de un baiat. Dar lui nu cred ca ii place de mine straight face Se poarta cu mine de parca nici nu ar sti ca. l plac si ma doare sad Unii imi spun ca ma place... dar nu stiu ce sa cred thinking Cand m. a intrebat daca il plac si i.am zis da a zis ca sunt draguta dar. nu vrea sa fie acum cu mine straight face Astept raspuns :* Fundita :*

Răspuns Câştigător
| ionika17 a răspuns:

Poate are o problema, sau doar se joaca cu tinewinking.Pa, pa

3 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Inseamna ca trebuie sa iti gasesti un alt baiat.El clar nu te place.

| andreii2 a răspuns:

Probabil te vede draguta, dar nu simte ceva special pentru tine.Nu il sufoca si incearca sa fii mai apropiata de un alt baiat pentru a-l face gelos. Daca nici atunci nu vrea, asta e, cauti alt baiat nu merita sa te gandesti la el tot timpul.
Tu cati ani ai?

| kiky278 a răspuns:

Foarte ciudat suna rapsunsul lui:nu acum.De parca tu ai fi la chereful lui ca daca el nu are chef acum esti libera si alta data. Dupa raspunsul lui reiese ca este un baiat care nu te place sau poate te place dar daca va fi cu tine o sa o faca doar pentru distractie.