| Suicidee a întrebat:

Buna!, ma poate ajuta si pe mine cineva?
Deci, sa incep, sunt adica eram, nici eu nu stiu, pentru ca mi-a cerut pauza 'iubitul' meu pe motiv ca nu stie ce simte pentru mine...
Asta a fost ieri[11.11.2011], dar eu nu pot sa inteleg, adica totul era bine...si deodata cere o pauza, si cand am vazut mesaju, am inceput sa plang, parca curgea apa din robinet crying.
Eu trebuia sa merg la el duminica[nu stam in acelasi oras] si. mi-a mai zis ca vroia sa imi zica duminica sa luam o pauza...
Eu nu pot asacrying il iubesc foarte mult! imi vine sa urlu si sa plang crying.
N-am putut nici sa dorm. toata noaptea ma gandeam la el.la ce am gresit sau ceva.
Sau pauza asta vrea sa insemne ca vrea sa se desparte de mine? ca el mi-a zis ca : Nu vreau sa ma despart de tine definitiv., si dupa imi zice ca : Sper...sa nu fie definitiv, si m-a rugat sa nu fiu suparata. si ca : scuze.
Eu nu inteleg nimic straight face, stiu un lucru ca il iubesc si nu vreau sa il pierd...
So, the question : Ce vrea sa insemne asta? adica pauza.si ce parere aveti voi?

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Da,soarta amara a iubirilor la distanta.
Draga mea,in ziua de azi si in conditiile in care voi va vedeati doar la sfarsit de saptamana,posibil ca in viata lui sa fi intervenit ceva nou,o alta fata, vreau sa spun.
Tu consideri ca totul era bine si pauza asta a rasarit de nicaieri, fara motiv.Si,totusi,daca stai sa te gandesti,chiar ii trebuie timp.
Poate ca nu-i convine situatia,poate il deranjeaza mai mult decat poate suporta,faptul ca esti departe si vrea timp de gandire sa isi puna gandurile in ordine,asa,pur si simplu.
Dar,in cazul in care a cunoscut o alta fata, are nevoie de o pauza ca sa inteleaga singur pe care din voi o vrea.
Te sfatuiesc sa ii acorzi pauza pe care a cerut-o si sa incerci sa te pregatesti psihologic pentru ce e mai rau. Posibil sa va despartiti, chiar daca tu nu ai nici o vina!

| IlegalSmile a răspuns:

Heii

Imi pare foarte rau de tine si banuiesc ca acea ''pauza'' = despartire straight face.
Nasoala treaba e ca sunteti la distanta si poate el si'o fi gasit alta iubita..Nu aid e unde sa stii ce se intampla. Incearca sa te calmezi si incearca sa'l uiti cu toate ca v'a dura ff mult... sa te obisnuiesti fara el.

Bafta! Si incearca sa nu mai plangi, sa nu mai suferi. poate el de la un timp numai simtea nimic pentru tine si nu a vrut sa te raneasca in fata ci mai bine a ales sa-ti trimita mesaj.

Pa, pa. happy