| Reayssamedeea a întrebat:

Buna! Ma poate lamuri cineva cu un raspuns va rog? Seara trecuta am facut sex neprotejat cu partenerul meu, la sfarsit nu am vazut unde a ejaculat, dupa cateva secunde a inceput sa imi curga un lichid alb apos, timp de cateva minute a curs continuu din vagin si a inceput sa fie mai consistent. El a spus ca nu a ejaculat in mine, dar eu nu gasesc alta explicatie pentru acel lichid. Multumesc anticipat

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Acel lichid este secretia ta vaginala, ca se amplifica cand esti excitata si in timpul sexului, fiind perfect normala.

| Goete a răspuns:

Ai zis ca ai vazut unde a ejaculat, dar n-ai spus ca ai vazut ca in vaginu tau

Răspuns utilizator avertizat
| Teo29 a răspuns:

Mai bine o faceti protejat pe viitor,
Fa si un test de BTS.

| Dintrebare a răspuns:

In primul rand ce fel de relatie aveti? Tipul obisnuieste sa minta si sa fie iresponsabil? Doar in situatia in care el este imatur si nu te respecta ar spune o astfel de minciuna. Din ce povestesti pare o cantitate prea mare de lichid ca sa fie doar secretia ta. Secretia nu e atat de abundenta incat sa curga cateva minute. Eu mai degraba as zice ca a ejaculat in vaginul tau. Dar cu certitudine nimeni nu iti poate raspunde.