| Anemarrie124 a întrebat:

Ma simt groaznic. Acum cateva zile am iesit pe trum cu prietenul meu (eram impreuna de 6 luni) sa comportatfoarte frumos cu mine ca de obiceisad Aveam mare incredere in el,m-a dezamagit total,ma simt ca ultimul om de pe pamant, ma gandesc ca nu prea mai am rost pe acest pamant deoarece...am multi prieteteni dar nimeni nu e acolo cand am nevoie de ajutor. Sa trecem la subiect. Ieri ne-am iintalnit foarte putin mi se parea normal imi spunea ca ma iubeste ..si seara cand a intrat pe mess mi-a spus ca vrea sa ne despartim l-am intrebat din ce motiv.El mi-a raspuns ca sa impacat cu fosta iubita. noaptea trecuta nu am putut dormi decat 4 ore, si ma simt ca un om care nu mai are absolut nimic. Putea sa bag mana in foc ca ma iubeste.Dar nu stiu ce s-a intamplat.M-am saturat de oameni care nu stiu ce vr de la viata.

Cred ca v-am plictisit cu povestea mea....imi cer scuze daca v-am suparat.
Intrebarea este: Ce pot sa fac ca sa il uit?+ Niste statusuri care sa arate ca am trecut pestehappy
Funditastraight face

Răspuns Câştigător
| catosp a răspuns:

Faza cu status-urile nu prea merge pentru ca daca el crede ca tu tineai la el atunci el stie ca faci asta numai sa-i provoci gelozie, fii naturala si lasa sa treaca de la sine, lumea nu a inceput cu el si nici nu s-a terminat...pur si simplu nu te merita, e un ipocrit. Acum esti pasare libera, bucura-te ca ai scapat de el...

5 răspunsuri:
| Anonima264 a răspuns:

Nu neai plictisit, este o poveste trista!
Pai ca sa il uiti iesi cu prietenii, distreaza-te, relaxeazate... uita de griji!
Si data viitoare ai grija ce fel partener iti alegi
!

| Anemarrie124 explică:

Scuze... nu am putut sa dau fundita celorlalte 2 happy oricum va multumesc mult

| LikeABoy a răspuns:

Buna!:* Eu cred ca de cand s-a despartit de fosta iubita a venit la tine doar ca sa aiba cu cine sta. Poate el o vedea in tine pe fosta, iar cand a aflat ca se poate mpaca cu fosta te-a lasat balta pentru adevarata sa iubire...Stiu cum estraight face Oricum eu nu cred ca merita sa il ierti daca iti va cere asta vreodata pentru ca e doar un nesimtit! Ca sa uiti de el fi tare in primul rand si petreceti timpul alaturi de bff sau fa-ti noi prietenihappy Cu ajutorul lor vei trece mai usor peste! Iesi in lume, cunoaste oameni noi si ...cine stietongue poate va aparea si Fat-Frumos al tau! Uite cateva statusuriwinking :
>>Trag un zambet fals pe care toata lumea`l crede, numai ca sa-i arat prostului ce pierde!
>>De cate ori ma vei privi cu ura si manie. De atatea ori iti voi zambi cu multa simpatie!
>>Stiu ca nu sunt singura chiar si atunci cand sunt; x
>>Durerea te'a maturizat, te'a pus pe ganduri! Te'a invatat sa citesti printre zambete si randuri.

>>Lasa`te, lasa`te, lasa`te ascuns de rânduri. Pune`te, pune`te, pune`te putin pe gânduri.
>>Cand iti intorci privirea spre el, te luminezi de bucurie!
>>E semn ca ceii ca mine au dat strigarea.Ca pentru cei ca noi soarele rasare seara; x
>>Traiesc din fantezii, visez la nebunii.E o poveste pe care o stiï.
>>Ma uit la el nici macar nu imi pasa. poate totul ar fi fost altfel daca ar fi stiut sa iubeasca!
>>Da, e adevarat.Te-am vrut mult de tot, dar acum nu te mai vreau
>>Si te doare când vezi ca nu`mi pasa, si îti zic mereu: nu mai conteaza, hai lasa
Ma uit la luna…
te vad pe tine….
ma uit la soare….
te vad pe tine….
ma uit in departare….
te vad pe tine….
DA da-te dracu din fata mea odata!

• Am invatat sa suport • viata e grea • Dar nu suport un tradator • Asta-i boala mea •
Foarthe ` bine ` din parthea ` meea ` happy...
N ` ai decat ` s ` o alegi pe ea `winking `!
Orikum ` deja ma ` m cam saturat ` de tine `
Bafta!:* Ai toata sustinerea mea!big grin

| Xenor a răspuns:

Prin statusurile alea arati ca-ti pasa si cazi in ridicol.Trebuie sa faci cumva sa trece peste, asta nu se va intampla peste noapte, dar cu ajutorul prieteniilor si cu ambitie vei reusi sa-ti recapeti mandria si respectul de sine."Sa privesti in spate n-are rost...nu o sa mai fie ce a fost"