| Andrada58 a întrebat:

Mai este putin si incepe scoala...Sunt la liceu.In primul an, insa nu stiu cum sa ma imbrac in prima zi.
Idei, sfaturi, ceva?
Si daca puteti si niste link'uri.
Multumesc frumos!
Dau funda:*!

Răspuns Câştigător
| Alina_7429 a răspuns:

De asemenea trec in clasa a 9-a, eu cred ca as alege niste pantaloni bej cu pense, o bluza cu ceva floricele, papucei oxford cream sau negri nu stiu exact si cu un sacou bej sau negru sau depinde un plovaras cu nasturei, nu stiu exact ce preferi, insa sa stii ca orice vei purta incearca sa porti cu atitudine, sti tu sa dai viata hainelor nu ele tie, sa optezi pentru o coafura nu prea aranjata, sa nu te faci cu un ruj in culori tari, incerca culorile nude si de asemenea nu ar fi indicat sa te machiezi prea mult... acum nu stiu ce sa zic de ex la liceul la care am intrat eu este si sora mea si ai voie machiata si facuta cu lac de unghi colorat sper ca ti-am fost de folos bafta la cumparaturi Fundita?:*:*:*

5 răspunsuri:
| alylove15 a răspuns:

Si eu tot a 9 am trecut.Eu ma imbrac cam asa: o pereche de blugi stramti, pantofii cu toc si un tricou putin elegant.

| LiveYourLife a răspuns:

Te imbraci cum te simti tu okwinking
nu trebuie sa te dai in spectacol prin felul cum te imbraci

| EmaEmax a răspuns:

Si eu sunt in primul an la liceu big grin in primul rand n-ai mentionat daca esti fata sau baiat,tinuta pe care o vei alege in prima zi trebuie sa fie in primul rand decenta, daca esti fata poti purta blugi stramti intr-o culoare mai inchisa, un tricou simplu dar frumos si o pereche de tenesi happy sti si tu reclama:"Simplitatea ramane cel mai sofisticat lucru" laughing)

| BilliOnaire a răspuns:

UniformaaA:devil)