| Adelina_3827 a întrebat:

mai sunt cateva zile si esti ziua pretenei mele, si nu stiu ce sa-i cumparlove struck ma puteti ajuta? scuze de categorie

Răspuns Câştigător
| 9dianaa a răspuns:

Salut! Îi poți cumpăra o brățară din argint. Sunt foarte draguțe și o poate purta mereu. Și dacă mai vrei să-i cumperi ceva. poți să-i iei sunt niște inimi care se despart in două părți, păstrezi tu una și ea una. Sau poți să iei o ramă unde să pui o poză cu voi două! baftă :*

2 răspunsuri:
| Fillaide a răspuns:

Colier,inel,cercei,bratari...adica bijuterii
Ceas
Parfum
Rochie, pantofi
Album photo
Poza ei, sau a voastra intr-o rama frumoasa
Un buchet de flori
O jucarie de plus
Un bilet la filmul ei preferat
O carte
Un album cu muzica ei preferata

| DjCreata a răspuns:

Acum oricum e vara si presupun ca prietena ta ar vrea un costum de baie sau un tricou foarte colorat. funda?big grin