| anonim_4396 a întrebat:

Menstruația mea a început pe 13 Decembrie și ca de fiecare dată a ținut 5 zile. Înainte cu o zi a menstruației si in timpul menstruației am avut contact sexual neprotejat si s-a terminat in mine.De o săptămâna și ceva am greturi și diaree, am scurgeri vaginale dar sunt ca apa și mi se uda foarte mult chilotul, pe langa asta am dureri de sânii de 2 zile Ce poate sa fie? Sarcina sau ovulatie?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ce poate sa fie? Sarcina sau ovulatie?
Rapunsul CORECT este un cat se poate de categoric NU. Atat pentru sarcia cat si pentru ovulatie. In cazul tau este indicat si recomandat sa te prezinti la medicul de familie pentru consult si eventual sa fii trimisa la un medic specialist de boli interne sau un medic specialist gastro-enterolog. Sanatate!

| Teo29 a răspuns:

1. Poate fi vorba de o boala cu transmitere sexuala
2. Mergi la un ginecolog daca simptomele nu se amelioreaza pana luni.
3. Faceti-o protejat pe viitor daca nu doresti sa ramai gravida

| Roberrt21 a răspuns:

Nu este însărcinată, stai linistită happy nu ai cum

| StancuTomita43 a răspuns:

Mănâncă leuștean că trece