| Myku a întrebat:

Mi-a venit ciclul de doua ori intr-o luna si a fost diferenta de 10 zile. E normal?

Va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| Crisu a răspuns:

Cand este neregulat, este normal. Dar totusi s-ar putea ca o data sa fi racit la burta si sa iti vina. Cel mai bine ar fi sa intrebi un medic specialist si sa-i pui lui aceasta intrebare.

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu,nu e normal,dar de ajutat te poate ajuta numai medicul ginecolog.
Hormonii tai au luat-o putin razna,nu te mai stresa atat,mananca echilibrat si dormi bine.Dar, mergi la medic, nu te lasa asa.Sanatatea ta primeaza, nu te juca!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu este normal, mergi la medicul de familie, un ecograf pelvian, ginecologie, etc.
Pa, pa.

| Barbii a răspuns:

Da e normal! :X.
Si miee mi-a venit de 2 ori pe luna! :X.
Dar eu m-am dus la ginecolog!
Bafta! love struck.