| emma40101 a întrebat:

Mie trebuie sa imi vina ciclu peste 4 zile, insa ieri seara am observat ca imi curge sange asa ca mi.am pus tampon, dar dupa un timp am constatat ca mi-a curs foarte putin si s-a oprit.Azi nu mi-a curs in timpul zile, dar acum iar am avut o scurgere mica si s-a oprit.Ar trebuii sa imi fac griji?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu ai de ce sa+ti faci griji deoarece astfel de mici sangerari pot sa inceapa inaintea datei de menstruatie.Aceste sangerari impreuna cu celelalte semnale premenstruale prevestesc iminenta incepere a menstruatiei in urmatoarele zile.Multa sanatate.

| Emilian65 a răspuns:

Nu te speria, a venit mai devreme ciclul.

| JasmineMiranda a răspuns:

Daca ai avut contact sexual s-ar putea sa fii insarcinata