| emmma a întrebat:

ne-am cunoscut la o petrecere. pentru el am renuntat la viitorul meu prieten. m-am sarutat cu el, am stat cu el in seara aia. Dupa ce m-am dus acasa m-a sunat, am vorbit iar de atunci nu mai m-a sunat nu nimic. Iar acum am aflat ca avea prietena, dar mie imi spusese toti prietenii lui ca nu are! spuneti-mi ce sa mai fac? sa mai il sun eu? Sau sa las totul asa?

funda!

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Draga mea, nu-l mai suna.Deloc,niciodata.Ai fost obiectul lui de distractie pentru o noapte.Pastreaza-ti cata mandrie ti-a mai ramas.El s-a intors la viata lui, la prietena lui.Fa si tu la fel si uita-l.Incearca sa iti gasesti un alt prieten, un baiat bun care sa-ti placa si ai grija cu povestile de genul asta, te poti compromite.Mult noroc!

| mgtow a răspuns:

Lasa-l mai bine cu prietena lui si spune-i respectivei ca avea de gand sa ii puna coarne cu tine asa sa stie cu cine sta in relatie.

| deea89 a răspuns:

Parerea mea...stai linistita in banca ta.Mai sunt baieti.El daca are prietena si nu te-a mai cautat nu cred ca are rost sa-ti bati capul. Poti incerca sa-l suni macar o data sa vezi ce are de zis, in functie de ce zice el, stii si tu mai departe ce sa faci.da sa n`uti faci prea multe sperante.Pentru ca asa cum a stat cu tine o noapte cadn avea prietena, exita posbilitatea sa patesti si tu la fel daca ai fii cu el.Succes :*

| Sweet00gum a răspuns:

Te-a fraierit si tu mai vrei sa il suni? nu merita...

| Isabela_6206 a răspuns:

Multi la o petrecere se imbata si se distreaza, pun ochii pe o fata cu care sa isi petreaca noaptea. U ai cazut in plasa, te-ai sarutat cu el din prima. Eu iti zic ca te intorcii la intentiile catre vechiul baiat.