| Deeaa_8846 a întrebat:

ne cunoastem de mici, suntem prieteni de familie happy amandoi ne placem unul pe altul. Cum il fac pe el sa-mi spuna ca ma place, sa vorbim mai mult? Astept pareri. Pwp :*

2 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Consider ca este o mare diferenta intre a fi cu cineva amic (prieten) sau iubit. Te poti intelege perfect si atunci poti spune ca iti e un bun prieten. Ca sa fie si iubit trebuie sa simti atractie, sa fie acea chimie dintre 2 oameni, sa existe la amandoi acei "fluturi din stomac".Nu cred ca tine de a conversa mai mult ci de ceea ce simtiti afectiv unul fata de celalalt.

| dIeZzU a răspuns:

Spune-i TU. El asteapta acelasi lucru de la TINE!