| iloveCretaker a întrebat:

Bunahappy nu situ cum sa incepstraight face
Deci sa incepem. sper sa nu va plictisesc pentru ca e o poveste luuuuungaaalaughing
Deci asta vara am cunoscut un baiat
L~am cunoscut intr-un joc
Apoi am tot continuat sa vb pe mesz...am aflatca e in orAS cu mine, si m`a invitat la o pizzabatting eyelashes
Am acceptat. dc nu? eram singurahappy.deci.mergea
Toate bune si frumoase, am mers acolo.ne-am cunoscut mai bine, am inceput sa ma atasez de el, a trecut vreo saptamana. iar noi ne tot intalneam ( mentionez eu am 18 ani iar el 19)
A spus ca ma iubese, ca tine la mine.noi ieseam afara.si a venit la mine intr-o zi, si cand a plecat. a dat sa ma sarute pe buze. dar eu nu am observat.si am intors capul.(greseala) laughing
A doua zi el s`a suparat ca cica eu nu am vrut sa-l sarutstraight face
Am stat si i-am explicat, a inteles, dupa aia am continuat sa iesim,. ne sarutam, in publik, am aflat ca am fost cu el la caminrolling on the floor
Alea aleaoh go on
Pana cand mi-a zis primul te iubesclove struck apoi i-am zis si eulove struck si ne-am zis reciproc seintimentele. Dar dupa vreo luna. dupa ce deja devenisem un cuplu a venit si a zisstraight face: uite, eu am prietena(iubita) dar a fost plecata in italia si.totusi nu pute-am ramane singur.as vrea ca de`acum in kolo sa nu ne mai vedem, sisa facem tot ce `am facut pana acumstraight face

Răspuns Câştigător
| Lluvia a răspuns:

In primul rand tipul e un nesimtit. Nu merita sa suferi si sa versi nici macar o lacrima pentru el. straight face
Cel mai bine e sa il tratezi cu indiferenta. E clar ca nu te-a iubit, doar s-a jucat cu tine(stiu ca te doare dar trebuie sa accepti). Incearca sa nu te mai gandesti la el, va fi greu dar nu imposibil.
baietii de genu' asta nu merita nimic. Daca te suna sau te cauta cel mai bine e sa il refuzi, nu va face decat sa se joace cu tine si nu cred ca vrei asta.
Tu nu-ti pierde increderea. Trateaza-l cu indiferenta.
trece timpul si ma conving ca toti baietii (in mare parte) sunt niste nesimtiti oh go on...

1 răspuns:
| Ingerash a răspuns:

Ce nesimtit! in primul rand sa folosid de tine si in al doilea rand sia inselat prietena... e un mare nesimtit, nu merita atentia ta
Te pwpa czyupy