| AdelaDiana a întrebat:

nu stiu ce sa mai fac. Ce mi-a facut mie cel mai bun prieten al meu ca nu il mai pot uita si numai la el ma gindesc.Totul a inceput dintr-o simpla prietenie, am devenit cei mai buni prieteni iar eu m-am indragostit de el nebuneste. I-am spus asta si lui, la inceput ma ignora, dar cu vreo saptamana in urma, am iesit cu prietenii in oras.Pai desigur ca a iesit si el, avem aceiasi gasca de prieteni.Eu incepeam sa ma fac indiferenta.Si,el a venit la mine m-a apucat de miina, m-a imbratisat. M-a dus acasa, din pacate nu am putut vb intre patru ochi pentru ca era si verisoara mea (de o virsta cu mine)Care la moment locuieste cu mine, parintii ei au divortat am luato la noi, casa e spatioara cu doua etaje, si nu am putut vb in patru ochi. A doua zi imi scrie pe mess ca trebuie sa vorbim neaparat intre patru ochi fata in fata. Da aseara, nu stiu ce a fost cu el eu i-am spus ca fostul prieten nu ma lasa in pace, si i-am spus ca in ziua de azi e greu de facut o alegere, dar el a spus ca si-a facut alegerea deja, si eu l-am intrebat si cine e fata de care esti indragostit, dar el a spus asta vreau si eu sa aflu.Vazind toata asta i-am scris:Tu ce iti bati joc de mine. Dar el a spus parca da.Eu i-am scris nu te mai recunosc, el:Astazi sint vesel, se poate de facut o exceptie. Eu:Am inteles, noapte buna. El:Gata te-ai suparat, sorrryyy te rog! Eu:Nu iti piermit sa iti gati joc de mine, m-am saturat peste cap de asa baieti, pa El:Ok
Deci nu stiu, astazi am intrat pe mess era si el dar nu mi-a scris nimic nici pina acum. Dar sint sigura ca isi va cere iarasi iertare, pentru ca simt ca cit de putin dar simte ceva pentru mine.Credeti ca mai merita o sansa? Dupa ce a facut? Eu am fost cu un baiat un an si m-a facut enorm de mult sa sufar, in fiecare luna ma facea sa sufar, i-am acordat zeci de sanse, pentru ca il iubeam iar el si-a batut joc in cel mai mare hal de mine.Nu vreau sa se repete iarasi aceiasi istorie, doar ca pe el nu il vad in stare de asa ceva. Ajutttorrr!

1 răspuns:
| Vrajitor a răspuns:

10 cuvinte happy Nu toti sunt la fel. ai facut o greseala