| Ioanaeuu a întrebat:

Nu stiu cum sa fac sa ma place baiatul care ma place! Adica eu cred ca el ma place dar se spune ca ii place de o alta fata si de mn nu stiu ce sa fac! Il plac dar el? Se uita la mn.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca isi doreste sa te aiba in viata lui, o sa isi gaseasca el un loc acolo. Nu trebuie tu sa te lupti pentru un loc happy.

| SageKid a răspuns:

Poarta-te frumos cu el, zambeste-i, bate apropou-ri

| Bafana a răspuns:

Întâi învaţă să formulezi o propoziţie care să aibă logică,, să mă place baiatul care ma place,, oh go on