| spawni a întrebat:

O colega de-a mea tot ii place sa faca misto de mine spundandu-mi 'ciocus' (nu is absolut de loc) si nu stiu ce sa-i raspund inapoi, pur si simplu ma blochez! Oare dc tot ii palce sa-mi zi asa in fiecare zi si ce i-as putea raspunde inapoi? Funda pentru cel ce ma ajuta cu catve apareri si sfaturi!

3 răspunsuri:
| Allergikaa a răspuns:

Presupun ca esti baiatbig grin! pai nu-i greu de reactionat trebuie doar sa-ti faci curaj, fata aceea ori te place ori e pur si simplu mistocara si are chef sa se ia de tinehappy.
Clar ca trebuie sa eu intorci cu aceiasi moneda, gaseste-i un defect gandeste-te cu ce ai putea sa o jignesti la randul tau.
Daca te place va gasi alta modalitate sa o arate daca nu o sa-i inchizi gurahappy.
A-i putea sa rogi niste colegi sa te ajute sa faci putin misto de eahappy... Bafta:X!

| cookyeh a răspuns:

Posibil sa te placa... dar ar mai trebui sa dea multe alte semne, pai raspunde-i cu aceeasi moneda.

| Necste a răspuns:

Buna! Si mie mi s-a intamplat asta. Mi-e imi spuneau mai multi colegi copy paste ca cica ii copiam straight face. Dar nu trebuie sa-i bagi in seama. gasesteti si tuh pe cineva inca o prietena 2 si gasiti si ei o porecla si spuenii defieecare data asa razand si aratandu-i ca nu-ti pasa de vorbele ei. Nu o bagi in seama te faci ca nu o vezi dar platestei cu aceiasi moneda.Mie mi-a mers. Sper ca te-am ajutat :*