| h556anonym a întrebat:

Buna,o prietena de a mea mi-a spus sa intreb aici, daca tot mi-am facut cont!
Ea e virgina, dar a zis ca partenerul ei i-a bagat degetele si isi facuse l....inainte si nu stie daca exista riscul de sarcina, nu stie daca era sperma sau preludiu.Ce credeti? Are doar 18 ani.

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai nu ar trebui sa iti faci griji, adica pardon... prietena ta, in niciun caz tu.
Ai spus ca i-a venit si ciclul, deci asta este. Nu ai de ce sa iti faci griji, adica ea nu are.

Stai linistita ^_^ Bafta! Si inainte... va rog sa va informati despre ce inseamna o sarcina.

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Exista risc de sarcina daca fata era in perioada fertila si el avea pe degete sperma in urma masturbarii.

| BuBBlesykeSs a răspuns:

Pai dacă i-a venit ciclul ce mai vrei?

| h556anonym explică:

Apropo,mi-a zis ca i-a venit ciclu dupa aceasta inamplare la timp.

| h556anonym explică:

Deeci,feteia ia venit.Pentru toate fetele care o sa aiba sau au aceasta intamplare.nu exista risc.doar daca face un act cu penisul insusi. Fara griji.pup