| Alexandra123Oana a întrebat:

O sa incep direct: imi place de un baiat e mai mare ca mine cu 2 ani, de cate ori suntem singuri sau are ocazia sa ma sarute, o face. Ieri seara i-a spus varului sau si fratelui sau ca sunt prietena lui si m-a luat in brate. Uneori nici nu vorbeste cu mine si se comporta putin cam urat. Nu stiu daca ma place sau se da la mine de plictiseala sa spun asa, si nu stiu daca si-a dat seama ca il plac si as vrea sa ii spun dar mi-e teama de un raspuns negativ si ca voi pierde si acele momente petrecute cu el. Aaa am uitat sa mentionez el vine des pe la fratele meu, deci ne vedem mai tot timpul.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Din comportamentul lui reiese cat se poate de clar ca persoana ta a nu-i este chiar indiferenta. Vorbeste cu el in mod direct si la subiect si doar in functie de raspunsul primit care sa fie ferm fara echivoc sa accepti sa deveniti la un moment dat ceva mai mult decat prieteni. Bafta!

1 răspuns:
| Florentina9210 a răspuns:

Stii cum esti tu la el: ''draga, draga, pan' ti-o baga'' laughing La varsta ta ar trebui sa te intereseze mai mult scoala decat iesirile cu baietii. Ca maine, poimaine ii aduci lui mama ta un plod in brate.