| EmotionalKoma a întrebat:

O sa ma revad cu iubitul meu dupa o perioada destul de lunga in care am avut o relatia la distanta si am intampinat cateva probleme. Consider ca avem nevoie de o "revitalizare" si m-am gandit sa apelez la voi pentru cateva idei de suprize speciale, romantice. Nu duc lipsa de inspiratie, dar ma gandeam sa le combin cumva happy
Multumesc pentru raspunsuri!

1 răspuns:
| Ionut_Balan_1987 a răspuns:

Ar trebui sa iesiti in oras la o cina romantica cu lumanari si sa vorbiti despre voi poate chiar sa va si sarutati sper ca ti-am fost de ajutor succes!