| anonim_4396 a întrebat:

o sa sune foarte tampit dar am zis sa vad ce parere aveti: mentionez ca sunt fata, zona mea intima arata cam ciudat, adica labiile mici sunt destul de iesite in afara si mari. Nu mi-am inceput inca viata sexuala si tot timpul ma gandesc ca atunci cand o voi face nu ma voi simti confortabil din cauza aceasta

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Stai linistita.Baietilor le place sa se inveleasca cu ele.

| Biu009 a răspuns (pentru darrio2007):

Mi-a placut raspunsul tau, hai ca esti amuzantlaughing

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Sa o crezi tu ca va sta baiatul sa iti masoare labiile, cand faci sex baiatul vrea sa rupa patul cu tine, ce nu pricepi?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Stai linistită, depinde ce vârstă ai, dar indicat ar fi ca viata sexuală sa o incepi cind te casatoresti, si pînă atunci o sa te maturizezi si te vei vedea altfel, vei aprecia ce ai odata cu vârsta, iar cine te place te va lua asa cum esti cu defecte dar si cu multele tale calitati pe care sigur le vei stii pune in evidentă. Cum te numesti?

| Biu009 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Am 18 ani, dar nu am de gand sa astept pana la casatorie sa imi incep viata sexuala laughing

| Str3m1s a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

"dar indicat ar fi ca viata sexuală sa o incepi cind te casatoresti" lasa porcariile crestine,

| corbulalbrosu a răspuns:

Poti fi linistita chiar mandra ca ai asa ceva intre coapsele tale, fiindca orice baiat/barbat va fi fericit sa-ti atinga, simta sau sa-ti admire zona ta vulvara si nu va fi deloc deranjat de forma sau dimensiunea acesteia. Niste labii mari bine dezvoltate si perfect reliefate, cu un clitoris iesit in evidenta mareste atractivitatea si dorinta de a poseda si mozoli clitorisul respectivei "pasarici". big grin

| mihai69 a răspuns:

Nu trebuie să ai vreo inhibiție din cauza asta. Mulți băieți găsesc atrăgătoare labiile mai mari, sau clitorisul ceva mai dezvoltat. Deci ai putea considera „problema" ta chiar un avantaj!winking
Oricum - nu suntem toți la fel și orice băiat știe asta!

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Las ca nu e capat de lume, sunt altii care adora asta!