| Spinoasa a întrebat:

O sa va cer o parere si sunt sigura ca majoritatea o sa ma considerati o ciudata.Am 18 ani si am luat o decizie destul de importanta, dupa parerea mea.am o relatie de 3 ani cu un baiat care ma iubeste enorm,o parere pe care ot spune ca am luat-o impreuna in urma cu cateva zile,daca o sa cititi intrebarile mele anteriaore o sa va dati seama ca avem o relatie la distanta,el fiind sportiv vine rar acasa.el zilele trecute a fost la un preot sa vorbeasca cu el si i-a spus de relatia noastra si ca am dorii sa ne incepem viata sexuala,dar nu suntem foarte hotarati, deoarece de fiecare data cand am avut asemenea tentative s-a intamplat cate un fenomen ciudat cum ar fi i-a cazut cruciulita de la gat fara sa se rupa cruciulita sau snurul de care era prinsa, si vazand asta ne-am speriat foarte tare, va dati seama!happy. Preotul ne-a recomandat sa raman asa pentru ca Dumnezeu ne v-a ajuta foarte mult in cursul relatiei noastre si am luat hotararea sa raman virgina(el numai este virgin)! Ce parere aveti?

4 răspunsuri:
| euI a răspuns:

Eu zic sa te,, pastrezi''asa poate cine stie o s aajungeti sa va casatoriti si veti avea tot timpul din lume pentru astawinking

| GoguSteriade a răspuns:

Crestinopati indoctrinati ce sunteti, mai nou cerem preotului aprobare de sex? Halal oameni.

| AriannaAri a răspuns:

Ce mai inseamna si asta laughing?
Sexul este un lucru normal intr-o relatie stabila si in niciun caz nu se merge la preot sa se ceara aprobarea pentru a face sex.
Ce mentalitate aveti habar nu am.

| Naa a răspuns:

No. Asta nu o cred nici in ruptul capuluilaughing. Ma suntem in secolul 21 si nu as prea crede ca el a stat pe liber 3 ani de zile...Huu! e Sportiv. Ia intreaba-l cat mai poate rezista si iti va spune ca mult...dar nah daca altele nu au frica de crucilaughinglaughing