| StaRmAgiC a întrebat:

pai imi place enorm un baiat...si nu stiu cum sa-l cuceresc.adica m-a vazut decat in poze insa eu l-am vazut si live.ca sta prin cartier cu mine.si a spus ca sunt o dulceata de fata.si m-a intrebat daca am prieten...si i-am zis ca nubig grin... spuneti-mi si mie cum sa-l cuceresc.sau sa atrag un baiat fara a-l speria...de obicei.am obiceiul sa pun baietii pe fuga cu comportamentul meulaughing.asta de cand m-am despartit ultima oara de fostul...si tinand cont ca nu mai am prieten de 5 luniihee hee

Voi ce ma sfatuitzii? app d-au funditatongue pentru cel mai bun raspunshappy

13 răspunsuri:
| Anca a răspuns:

Daca o sa vrei sa cuceresti in viata toti baietii care-ti spun ca esti o dulceata, inseamna ca esti naiva.
Multi spun asta ca sa nu taca din gura si ca sa flateze .asta functioneaza la cele care chiar pun botu.

Lasa-l sa faca eforturi el ca sa intre in vorba cu tine, daca chiar te place.
Daca nu, stai pe funduletzul tau, ca doar nu o sa sari tu in capu lui.

| bluesky a răspuns:

Daca nu ti-a zis la vrajeala ca esti "o dulceata de fata", inseamna ca te place si cu singuranta ca face el pasul spre tine, tu doar lasa-te cucerita de el si purtata de val!winking

Răspuns utilizator avertizat
| StaRmAgiC explică:

Lasa gabela ca esti tu desteapta printre totziitongue

| rey a răspuns:

Stai relax, te agata el pe tine

| karuan a răspuns:

Cred ca l-ai cucerit deja.arata-i ca esti interesata de el si daca tot stai in cartier cu el ar trebui sa iesiti la un film sau un suc cu toti astia din cartier

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te'ai intrebat daca ai prieten sau nu? e un lucru bun.
Incearca sa intri un coversatie cu el.
Propune'i o intalnirehappy
Te descurci tuwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai faptul ca te-a intrebat daca ai prieten, e un inceputsmugsmug

Si daca e din cartier cu tine e si mai binetonguenu aveti prieteni comuni? Iesiti si voi in oras la un suc cevatongue
Incearca sa vorbesti cu el ca intre amici sa-ti dai seama daca poate fii mai multbig grin
Bafta:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi explica si mei cineva dc am primit 2 de nefolositor?
Sa... eu daca va intelegoh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa ce simtihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand trebiue sa fii curata nu pe corp si chiar si pe haine pasul doi trebuie sa fii desteapta si ultimul pas trebuie sa aveti o conversatie daca va place unul de altul si altele

| exicodili a răspuns:

Fii mereu zambitoare, plina de viata...sa exprimi numai optimism si voie buna...baietilor le plac asa fete...presupun ca comunicati pe net daca el te-a vazut doar in poze, pai propune-i sa va vedeti, spune-i ca ti-ar place sa te cunosti cu o persoana cu care discuti atata timp...mai apoi lucrurile vor derula de la sine... daca o sa va placeti e bine, daca nu tot ii bine...baieti sunt, viata e frumoasa :-)

| gabela a răspuns:

Pai te sfatuim inainte de toate, sa treci pe la scoala, sa inveti sa scrii corect. Ce zici, merge?