| Allina1 a întrebat:

pai uitati acum cateva zile am mers la fostul iubit si l.am sarutat si l.am intrebat daca ma mai iubeste.a zus ca da si am continuat. La scoala nu ma baga in seama si imbratiseaza o fata care are iubit straight face si cand e intrebat daca ma mai iub, zice ca nu ..sa mai merg la el sa vb?

Răspuns Câştigător
| rousz a răspuns:

Hey! O fapta face cat 1000 de cuvinte deci nu e de ajuns un te iubesc ca sa insemne ca intr-adevar o facewinking Iubirea nu dispare peste noapte, tu stii mai bine cum a fost relatia voastra. Cred ca ar trebui sa nu mai faci nimic, daca te iubeste va veni singur la tine, nu tu esti cea care este nesigura pe sentimente ci el, stiu ca este usor sa vorbesc, dar timpul le va rezolva pe toate! succes

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Normal ca nu e prost sa refuze o fata care ii se ofera pe tavawinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Care ar fi sa refuze

| neutrino a răspuns:

Mai mergi inca de doua ori si gata!

| SkyPilot a răspuns:

Nu te mai duce. El te pupa, ti-o si trage daca te oferi, dar ramane fost.

| grab a răspuns:

Incearca sa eviti la scola contactul cu el pentru ca se pare ca are alte preocupari.
daca in timpul liber esti a lui asta ar putea fi suficient, nu crezi?!

| AtomiculXXX a răspuns:

Move on!

| HeadShoot32 a răspuns:

E prea complicat, sunt prea multe variante, el sa fie cu ea sa te faca geloasa, el sa fie cu ea pentru ca, chiar tine la ea. El sa iti fi spus ca te iubeste pentru ca chiar o face, el sa te fi mintit pentru ca nu te iubeste, sau vrea sa te faca geloasa. "N" explicatii, o desriere mai mare a situatiei ne-ar fi de folos.