| lynes a întrebat:

Parintii mei au plecat de acasa pana maine si o prietena vine la mine la 4 ce putem face? Party! Help!

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O plimbare cumparati ceva bun si noaptea vedeti un film.

| Aylee a răspuns:

Sa va masturbati impreuna, folositi cate un castravete sau telefonul pus pe vibratii.

| KaterinaPetrova a răspuns:

Chemati si niste baieti! orgie!

| youmail a răspuns:

Chemati un singur baiat, totul va fi superb atat pentru voi cat si pentru el happy

Doamne, ce betii de'astea mai aveau unii...winking
Multumesc tuturor fetelor singure acasa care s-au gandit sa nu stea degeaba.

(asta pentru voi data viitoare, dati-mi un telefonwinking )

| ionuutzuu a răspuns:

1.Party cum ai scris in intrebare...
2.Va puteti da limbi.

Ce credeti ca a-ti putea face in casa toata ziua? straight face

Răspuns utilizator avertizat
| lynes explică:

Bai beep ca sa nu va injur, sunt fata! SI EA E FATA!

| Emma_6948 a răspuns:

rolling on the floor ce intrebare...amu depinde catzi ani aveti... daca aveti peste 13 chemati si voi niste baieti si facetiva de caplaughing