| Absent a întrebat:

pe 28 luna asta o sa plec in Italia, si nu o sa pot tot timpul sa ies in oras, la shopp sau restul. Ce as putea sa fac in casa sa nu ma plictisesc, in afara de : uita-te la tv, la pc, calc, deseneaza, scrie, invata si alte chestii din astea. Funda+ vot scuze de categorie.

4 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Învață să lucrezi cu Open Office & Kiwi Ubuntu Linux sau Ubuntu Linux & și C++ pentru Linux.

| MMihai a răspuns:

Hard extern micuț și simpatic, 300 G care se pune la port Usb că ăia au calculatoare pe acolo, dvd -uri de instalare și documentația pe dvd că poate când treci prin aparatura de la aeroport să nu îți strice ce ai instalat pe el. Instalezi pe el Ubuntu Linux sau Kiwi Ubuntu Linux în limba română, documentație pentru el și pentru Open Office și Pentru C++ pentru Linux. Ai ce vedea în Italia muzee etc.

| anca13 a răspuns:

Citeste o carte...winking

| JulieJuly a răspuns:

Pai si eu am fost plecata numai ca in grecia, cu siguranta nu te vei plictisi chiar asa de mult cum crezi, incearca cat de mult sa lenevesti atunci cand ai timp liberwinking