| GyoLove a întrebat:

pentru fete! Deci: Au trecut 40 de zile de la ultima menstruatie adica din august ( ultima menstruatie am avut-o pe 23 august ). nu stiuh de ce nu mi-a mai venit pana acum.Mentionez ca acum cateva samptamni am avut febra intr-o seara si am avut si frisoane. Mie pana acum trebuie sa imi vina, dar nu stiuh de ce nu mi-a venit.Si apropo nu mi-am inceput viata sexuala... Deci care ar putea fi motivul de nu mi-a venit pana acum menstruatia? big grin.

3 răspunsuri:
| Timmotey a răspuns:

Ai racit e clar si s-ar putea sa te doara si cand iti vine si de aia te doare sad sorry sad ai grija de tine sad si imbraca-te bine ca te pacaleste timpul eu am avut niste dureri acum vreo 2 luni de am zis ca ma urc pe pereti am plans de durere si stateam pe covor sad

| jimime a răspuns:

Nu sunt fata dar ceva de genul a patit si prietena mea numai ca avusesem inainte contact sexual. Cel mai probabil e o raceala, dar sfatul meu e sa iti iei mama de mana si sa te duci la un control.

| GeorgiavonPutzifer a răspuns:

Dereglare hormonala.