| anonim_4396 a întrebat:

Buna pentru toti de pe TPU

am si eu o problema
eu am 16 ani dar sunt indragostita de un baiat de 20
nu imi pot da seama daca el ma place
dar am observat ca se uita mai mereu la mine iar atunci cand iesim pe afara si ne intalnim mai multi prieteni ma imbratiseaza uneori ma pupa pe obraz
prietena nu are sau cel putin asta stiu eu
dar nu stiu ce sa fac vreau sa ii spun ce simt pentru el dar imi e putin teama de cum ar reactiona. sau nu stiu ce sa mai spun
va rog sfaturi :X

Răspuns Câştigător
| andreea_9470 a răspuns:

Ar fi mai bine sa ii spui ce simti...macar scapi de teama aiawinking. cine stie? poate reactioneaza cum te astepti si o sa fie totul okbig grin

cand mai iesiti. spune-i ca vrei sa-i zici ceva intre 4 ochi. faceti o plimbare. ii spui si gatabig grin

bafta multa:*

funditabig grin

1 răspuns:
| foxi a răspuns:

Ogoaiete ca acum iti zbarleste blanita si plangi pe aici!