| uuSexi a întrebat:

Persoana care imi place m'a intrebat daca il iubesc iar eu i'am raspuns nu, dar mie imi place de el, dar i'am zis ca nu ca imi era frica ca isi bate joc sau. Acum regret ca i'am zis nu, si nu stiu ce sa fac... raspunsuri urgent :::: X fundita si vot
p. s pana acum m'a intrebat de 2 ori

Răspuns Câştigător
| razvanel_5766 a răspuns:

Daca il iubesti cu adevarat trebuie sa invingi totul pentru a ajunge alaturi de el, si nu trebuia sa iti fie frica pentru ca daca el te-a intrebat asta inseamna ca si el simte ceva pentru tine!
Succes in dragoste!

6 răspunsuri:
| WooLove a răspuns:

De ce sa regreti daca tu nu simti ca il iubesti. tu ai mentionat ca iti place de el. ca sa-l iubesti insemna sa simti ceva special pentru el. bine ai facut si chiar nu ai de ce sa iti para rau. ai fost sincera cu tine si cu el. o sa fie bine pana la urma ai sa vezi, timpul le va decide pe toate. succes!

| CandyES a răspuns:

Ciudat am patit acelasi lucru laughing si am regretat mult ca nu i-am zis de la inceput adevarul, dar dupa aia mi-am dat seama ca este mai bine asa pentru ca nu dupa mult timp ce m-a intrebat am aflat ca era combinat cu o fata. Dupa aceasta experienta ne-am mai imprietenit, clar ca eu nu am mai deschis niciodata aces subiect insa a venit o clipa in care tot el a ajuns sa ma intrebe si atunci cand am fost sigura ca nimic rau nu se va intampla si ca nu exsista obstacole in calea noastra am zis da. Nu are rost sa-ti faci griji mai bine incearca sa te imprietenesti cu el si asa putin cate putin vei intra in inima lui love struckwinking.

| KySyB3B3 a răspuns:

Daca tu traiesti cu impresia la fiecare baiat ca te va rani nu vei putea sa fii cu nimeni, gandeste-te ca tu il placi si ai ocazia sa fii cu el.pentru ca e clar ca si el te place daca te'a intrebat. Spune-i dc l'ai mintit...Si o sa vezi ca nu ai ce regreta cu siguranta.Baftabig hug Sper sa iti fie de ajutorbatting eyelashes

| UnZambetTeRog a răspuns:

Pai daca chiar vrei sa faci acest lucru. Zii. Pana la urma nu va iesii nimic rau. ai incredere in tine si totul va fi bine :X
succes

| UnZambetTeRog a răspuns:

Pai daca chiar vrei sa faci acest lucru. Zii. Pana la urma nu va iesii nimic rau. ai incredere in tine si totul va fi bine :X
Succes

| Alexiyaaaa a răspuns:

Invinge orice teama si du-te si vb cu el, spune-i cu adevarat ce simti... daca te intreaba dc l-ai mintit, zii adevaratul motiv...si poate, cu ocazia asta iti vei da seama ca nu e asa cum crezi, bafta:X:X