| HelpMePlease343 a întrebat:

Buna plac o fata si nu stiu daca sa o intreb daca vrea sa fie cu mine adica nu stiu exact daca ma place sa o intreb sau ce sa fac plsss help

Răspuns Câştigător
| Adee_5051 a răspuns:

Buna! cel mai bine e sa o intrebi! risca! pentru ca daca stai asa fara sa stii e mult mai rau! poti sa o suni.sa o inviti la un suc.sa o conduci acasa. cel mai bine e sa ii faci si un mic cadou! si ii spui ca in ultimul timp te-ai atasat de ea.si ca ai vrea sa fie mai mult decat o simpla prietenie! ca sa afli daca te place faci asa: incerci sa saruti o alta fata(daca e genu de fata suparacioasa nu iti recomand) si in acelasi timp fi foarte atent la reactia ei.ai sa iti dai seama daca te place ssau nu! fundita?winking

6 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Buna! Intreab-o! Asa vei sti daca te place sau nu si cine stie, poate vei fi cu ea.

| Aηηy a răspuns:

Buna!
Daca nu ai curajul sa o intrebi in fata, fa rost de id ei iar daca il ai cu atat mai bine. Incepe sa porti tot felul de conversatii si sa vorbesti deschis cu ea iar dupa cateva saptamani, intreab-o daca are prieten sau daca ii place de cineva, sau tot atunci, spune-i ca o placi si ca ti-ar placea sa incepeti o relatie. happy
Ai grija, nu ii spune ca o placi, imediat dupa primele convorbiri; mai intai incearca sa ii devi prieten si apoi totul va fi mai usor.
Daca deja sunteti prieteni, de unde sti ca ea nu te place?

| misterioaѕa a răspuns:

Deci daca vrei sa o intrebi asta o faci prin intermediul mesajelor, fie afli nr ei de tell fie id-ul, asta daca este posibil, daca nu spune-i char in fata

| Ioanaa_5834 a răspuns:

Pai pune un prieten sa intrebe dac te place, dar ai grija ca acel prieten sa fie bun fetei si sa aiba incredere in ea.

| TormentOfSins a răspuns:

Atitudinea ta conteaza cel mai mult http://en.wikipedia.org/wiki/Alpha_(ethology)

| Diana2 a răspuns:

Nu ii zice din prima. ca poate ei ii place de alcineva.sau poate o sa te creada ccalar.depinde de fata. dar mai sigur, da intr-adevar. fa rost de id ei.sau daca ai ocazia gaseste un subiect si bagate in discutie cu ea. vorbeste prima data asa...ca un prieten si mai apoi vezi tu cum decurg lucrurile si ii o vei intreba!