| xDudeee a întrebat:

Prietena mea si-a cumparat cercei "cu magnet"... Ce parere aveti despre ei? big grin (scuze. categoria dar este cea mai vizitata)

6 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Am avut si eu...
I-am purtat, pana i-am pierdut, n-am nimic cu ei.

| Patry a răspuns:

Unde si ia pus? : in ureche, nas, buric, spranceana, buza etc?

| xDudeee explică:

@ doika, pai ii pune in buza...big grin

| xDudeee explică:

@Patry in buza...

| doika a răspuns:

Pai depinde unde si pune...laughingda ce ii in neregula cu ei sunt ca dupa mine

| UNomBATRAN a răspuns:

...daca si `ia pus in buza exista riscul sa se intalneasca cu fre`un baiat cu bile de fier peeee... laughing :rolling on the floor asta daca nu ii face placere bineinteles! sau poate ca chiar asta a fost ideea!