| NykoNyko a întrebat:

Buna prieteni! Am o problema mai complicata! Mi-am facut un iubit de 27 de ani ( e extrem de deschis la minte, foarte matur si stie cand mint! ) si as vrea sa fac dragoste cu el, DOAR CA! : ma bateam cu pumni in pipt ca sunt virgina, si de fapt nu e asa! Ce sa fac? Ce scuza as avea? M-am gandit la o " problema de cand eram mica, ca as fi patit ceva la vagin si ..na, mi-ar fi afectat " virginitatea ". Dar ce anume sa fi patit? Trebuie sa fie o minciuna buna! Va rog mult! Am nevoie de ajutor URGENT! Multumesc frumos!

18 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Zici adevarul, nu ai de ales.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Spune i adevarul asta este ce a mai buna "minciună" că oricum va afla si se va supăra ca l ai mintit, dar de ce vrei sa l minti?

| mihai69 a răspuns:

Mai bine fii sinceră! câștigi mai mult. Spune-i că prima oară ți-a fost rușine să recunoști că te-a păcălit un papagal și te-a dezvirginat.
SAu dacă vrei să minți în continuare, spune-i că te masturbezi frecvent și ai obiceiul să bagi morcovi acolo!

| valentingb a răspuns:

Poate e mai bine să spui adevărul. El o să știe dacă minți, asta e clar. Unele fete fac sport și li se rupe himenul, altele cad, se lovesc, sau îl rup prin masturbare penetrativă. Însă chiar și acelea care în mod sincer spun că sunt virgine tot au parte de neîncredere. Ce să spui de tine care deja știi anumite lucruri și nu mai ești stângace? Adevărul e cea mai bună minciună.

| Alcyon a răspuns:

Pai sta cu tine, doar pentru ce ai intre picioare? Ce conteaza ca nu mai esti virgina? Daca numai asta-l intereseaza la tine, e clar ca nu-si doreste o relatie serioasa, ci doar sa mai insemneze o cucerire pe raboj.

| grab a răspuns:

Nu e nevoie sa minti mai ales daca el simte asta in privirea si gesturile tale.
spune-i ca ti-ai fi dorit sa fie el primul barat dpdv fizic, dar chiar daca nu e, vrei sa faceti sa fie asa de bine ca sa ramana primul dpdv sentimental. si gata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai vrei sa-l f.i? ori vrei sa-l prostesti sa te ia de sotie? ca prima e valabila dar a doua e vai mama ta.mananci bataie toata viata si va merge la altele mereu scotandu-ti ochii cu minciuna ta.ba? care-i problema? nu santem la dragoste si sex? fata vrea sa si-o puna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati 16 ani ai? una normala care stie ca "gogu" ce "are mintea deschisa" ar intelege ca nu mai esti virgina si ar trece peste, mai aiurea ar fi sa incerci sa minti.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru FernandoDinPipirig):

Eh, ai crede ca unu la varsta lui are o fata pe langa varsta lui dar la ce intrebare are ea nu are 18 ani asta e sigur. oricum, m-am obisnuit in zilele astea. toti "barbatii" au fete asa de mici ca le-ar putea fi tati

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru FernandoDinPipirig):

Fiecare gaseste ceea ce cauta.

| Green66 a răspuns:

Http://www.sanatateatv.ro/......himenului/
Pe mine mă distrează cel mai mult faptul că multe fete se bat cu pumnul în piept că sunt virgine :D dar ele de fapt au mai mulți kilometri decât are Dacia mea din '86 8-}

| sensualus a răspuns:

Daca tot ai specificat ca i f open minded, dc ar reactiona negativ? cel mai fain adevar e bunaciunea care o doreste, adica u

| TeckTonik997 a răspuns:

Tampon ob, calarie... dar nu cred ca va tine...

| Plushul a răspuns:

Spune-i ca ai fost violata happyrolling on the floor

| madalynu26 a răspuns:

Cel mai des se foloseste scuzalaughing am cazut pe cadrul de la bicicletalaughing

| jane24 a răspuns:

Nu trebuia sa minti